Min. besteleenheid: 1
45 .00
Inhoud : 750 ml.

Brunello van één van de beste producenten Casanova di Neri

Brunello di Montalcino DOCG 2007 - Casanova di Neri
Deze rode wijn komt uit Montalcino het gebied van de Toscaanse topwijnen. Deze Brunello van grote klasse is vol van geur, met hints van zoete specerijen en rijp fruit.

De oogst van deze wijn vond plaats eind september 2007. Na de oogst werden de druiven gedurende een periode van 19 dagen gefermenteerd. De verdere rijping van deze wijn geschiedde gedurende een periode van 42 maanden in Slavisch eiken vaten van 40 en 77 hl., waarna de verdere rijping op de fles nog minimaal een jaar werd vervolgd.

Casanova di Neri behoort tot de nieuwe generatie van Brunello producenten. Het bedrijf is gestart in 1971, toen Giovanni Neri het grootste domein in het Montalcino gebied kocht. Het domein is totaal 39 ha groot en onderverdeeld in 4 wijngaarden.  De oudste wijngaard is 50 jaar oud. De wijngaarden liggen op een hoogte van ca. 350 meter boven de zeespiegel. Casanova di Neri behoort tot één van de beste producenten van de Brunello wijnen.

Dit schreef James Suckling over de Brunello 2006 - 92/100

Mooie hints van zwarte besen en chocolade, en Indiase kruiden. Vol, met gepolijste en verfijnde tannines en een lange afdronk. Beste na 2013.

Liefhebbers kochten ook
brunello-di-montalcino-ucce.jpg
Brunello di Montalcino 2006 DOCG – Uccelliera
Zeer hoog gewaardeerde Brunello di Montalcino van Uccelliera
47 .50
ciacci-piccolomini-pian-ros.jpg
Brunello di Montalcino DOCG - Pianrosso 2004 - Ciacci Piccolomini d'Aragona
Brunello di Montalcino - hoog gewaardeerde volle rode wijn uit het hart van Toscane
45.50
39 .50
 

De oogst bij Casanova di Neri - Brunello di Montalcino

Dit is één van de absolute topwijnen uit Montalcino van het domein Casanova di Neri. Deze wijn was de eerste Brunello waar de hoogste kwaliteit werd nagestreefd en er met veel respect voor het land werd gewerkt.
 

Over ons

Heeft u vragen over Villa Fattoria? Hieronder treft u alle informatie over de werking van Villa Fattoria aan.
 

Actuele wijnen mei

48 .00
Prosecco - Magnumfles 1,5 liter - Zonin
Feestelijke Magnum Spumante van 1,5 liter
25 .50
Insoglio del Cinghiale Toscana IGT - Tenuta di Biserno
Insoglio - Stijlvolle rode wijn met rijp rood fruit van Antinori
21 .95
 

Best verkocht april

Ornellaia Rosso Bolgheri Superiore DOC - Tenuta dell'Ornellaia
Ornellaia Rosso 2008, de absolute wijntopper
132 .50
La Poja monovitigno Corvino Veronese IGT 2005 - Allegrini
La Poja, een prachtige volle hoog gewaardeerde rode wijn uit de omgeving van Verona
81 .00