Azienda Agricola La Spinetta - Piemonte

Azienda Agricola La Spinetta wordt geleid door de gebroeders Carlo, Bruno en Giorgio Rivetti. Het domein heeft een grootte van 165 ha. en is gelegen in de Provincie Asti in de Regio Piemonte. Het domein is opgericht in 1978.

Piemonte staat bekend om haar mooie rode wijnen zoals de Barbera, Nebbiolo, Dolcetto en de dessertwijn Moscato. La Spinetta heeft als filosofie dat zij vooral wijnen willen maken met de originele traditionele druivensoorten. De wijngaarden zijn destijds bij aankoop zorgvuldig geselecteerd en de meeste wijngaarden hebben wijnstokken die tussen de 35 en 65 jaar oud zijn. La Spinetta heeft als uitgangspunt dat geen pesticiden worden gebruikt en dat de wijnen voor minimaal 75% bio dynamisch zijn. De wijnen van La Spinetta rijpen voor 80% in nieuw eiken barriques. Voorts worden de wijnen niet gefilterd en worden de flessen voorzien van traditionele originele kurken.

 

Azienda Agricola La Spinetta - Piemonte Azienda Agricola La Spinetta - Piemonte Azienda Agricola La Spinetta - Piemonte Azienda Agricola La Spinetta - Piemonte
4 beelden
4 Wijnen van Azienda Agricola La Spinetta - Piemonte
la-spinetta-ca-di-pian.jpg
Barbera d'Asti DOC - Cà di Pian - La Spinetta
Mooie Barbera wijn van La Spinetta uit Piemonte
21 .50
a-spinetta-bionz-barbera-su.jpg
Barbera d'Asti Superiore Bionze DOC 2004 - La Spinetta
Bionzo - rode volle hoog gewaardeerde wijn uit Piemonte
38 .95
 

Over ons

Heeft u vragen over Villa Fattoria? Hieronder treft u alle informatie over de werking van Villa Fattoria aan.
 

Actuele wijnen februari

Barbera d'Asti - Castello del Poggio
Barbera d'Asti - fruitige rode wijn uit Piemonte
9 .50
48 .00
Promis Toscana IGT - Ca'Marcanda - Gaja
Promis - Rode wijn uit Bolgheri van Angelo Gaja
28 .95
 

Best verkocht januari

Brunello di Montalcino DOCG 2007 - Tenuta Nuova - Casanova di Neri
Zeer hoog gewaardeerde Brunello di Montalcino van een van de beste wijnproducenten
67 .50
Brunello di Montalcino Riserva 2006 DOCG - Uccelliera
Geweldige Brunello di Montalcino Riserva oogst 2004 - 98/100 punten WineSpectator.
97 .50
32 .50