15% korting op uw verblijf in de Monferrato heuvels in Piemonte.

Verblijven op het wijndomein van Marchesi Incisa
Het eeuwenoude wijndomein van Marchesi Incisa is gelegen in het schitterende Monferrato gebied, nabij de prachtige wijnsteden Asti en Alba. Tevens kunt u kennis maken met de beste keuken van Italië, de Piemontese keuken.

15% korting op uw verblijf in de Monferrato heuvels in Piemonte.

Piemonte, met als hoofdstad Turijn, is gelegen in het noord/west van Italie. U heeft de mogelijkheid om te verblijven op het eeuwenoude wijndomein van Marchesi Incisa della Rocchetta. Op het domein heeft men een aantal kamers beschikbaar voor verhuur. Het domein is zeer gunstig gelegen in de nabijheid van de Autostrada Alessandria/Torino (12km na de afslag). De mooie wijnsteden zoals Asti en Alba zijn direct onder handbereik, evenals het Langhe gebied met de authentieke plaatsjes zoals Barbaresco en La Morra, waar de mooie Barolo en Langhe wijnen vandaan komen. Maar ook de hoofstad van Piemonte, Turijn, of wel Torino is eenvoudig te bezoeken. U kunt het adres ook gebruiken op uw doorreis naar Toscane, of Rome. Het is een ideale tussenstop.
De prijs van een kamer voor 2 personen inclusief een eigen badkamer en ontbijt is € 105,00 per nacht. Minimum aantal nachten 2.
U kunt op bovengenoemde prijs een korting krijgen van 15% indien u, bij ons, minimaal 6 flessen wijn heeft gekocht van dit domein. Hierdoor wordt uw prijs per nacht, als klant van Fattoria en van Marchesi Incisa € 89,50. Bij een week logeren levert u dit een voordeel op van € 108,50 per kamer.
Uiteraard wordt er speciaal voor u op het domein een proeverij van hun wijnen verzorgd, waardoor u hun prachtige en hoog gewaardeerde wijnen ook in hun eigen en authentieke omgeving kunt proeven.
Tevens is het mogelijk op het domein om te eten, dan wel samen met de kok te koken, min. 2 personen. Prijs op aanvraag.
Indien u interesse heeft stuurt u ons een email, waarna u in overleg met de eigenaren de beschikbaarheid en reservering kunt regelen.
De website van het domein is http://www.lacortechiusa.it/
Deze aanbieding gaat in op 10 juni 2011 en loopt tot 1 september 2011. Bovendien geldt het voorbehoud van de beschikbaarheid van de kamers.
5 Wijnen besproken in dit artikel
sant-emilliano-marchesi-inc.jpg
Sant' Emiliano - Barbera d'Asti Superiore DOC - Marchesi Incisa della Rocchetta
Sant' Emiliano - Barbera superiore met hoge waardering Gambero Rosso
23 .50
marchese-leopoldo-marchesi-.jpg
Marchese Leopoldo - Pinot Nero Montferrato Rosso DOC - Marchesi Incisa della Rocchetta
Marchese Leopoldo - Mooie Pinot noir uit Piemonte
19 .50
Rollone-Marchesi-Incisa.jpg
Rollone Monferrato Rosso DOC - Marchesi Incisa della Rocchetta
Rollone een mooie Barbera - Pinot Nero blend
14.70
9 .95
Rocchetta_Moscato.jpg
Moscato d'Asti DOCG - Marchesi Incisa della Rocchetta
Moscato d'Asti - fris, licht zoete dessertwijn
10 .50
 

Over ons

Heeft u vragen over Villa Fattoria? Hieronder treft u alle informatie over de werking van Villa Fattoria aan.
 

Actuele wijnen februari

Barbera d'Asti - Castello del Poggio
Barbera d'Asti - fruitige rode wijn uit Piemonte
9 .50
48 .00
Promis Toscana IGT - Ca'Marcanda - Gaja
Promis - Rode wijn uit Bolgheri van Angelo Gaja
28 .95
 

Best verkocht januari

Brunello di Montalcino DOCG 2007 - Tenuta Nuova - Casanova di Neri
Zeer hoog gewaardeerde Brunello di Montalcino van een van de beste wijnproducenten
67 .50
Brunello di Montalcino Riserva 2006 DOCG - Uccelliera
Geweldige Brunello di Montalcino Riserva oogst 2004 - 98/100 punten WineSpectator.
97 .50
32 .50