Smaak: Fris kruidig met het typische Pinot-Grigio pepertje, geel en citrus fruit, rond met een gemiddelde intensiteit, dorstlessend, doordrinkbaar.
100% Pinot-Grigio druiven
Productie gebied: Sud-Tirol op de Zuid Alpen in het twee talige gebied van Noord Italië rond Cornaiano (Girlan). De goed geventileerde wijngaarden liggen op een hoogte van 450-500 meter boven zee niveau. De rijke minerale grond soort is gevormd door ijstijd sediment.
Vinificatie: De roest bruine druiven worden met de hand geplukt en in kleine kratten vervoerd om ze niet te beschadigen voordat zij in het wijnhuis arriveren. Dit om vroegtijdige oxidatie te voorkomen. De druiven worden dan zacht geperst om het beste sap te verkrijgen. Fermentatie in RVS en een periode (sur-lie) op de gistcellen voor extra complexiteit.
Drinken: 1 tot 4 jaar na oogst datum, op een temperatuur van 10-12 °C, bij o.a. aperitief, asperges, vis en wit vlees. 14% alc. En bijna geen rest suiker 1.1 g/l.