GAMBERO ROSSO 2021

14-09-20 / Gambero Rosso < TERUG NAAR OVERZICHT

3 rode glaasjes, hoogste waardering, Gambero Rosso 2021

 

Sicilië

  • Cerasuolo di Vittoria Giambattista Valli ’18 – Feudi del Pisciotto
  • Cerasuolo di Vittoria Il Para Para ’17 – Poggio di Bortolone
  • Etna Bianco Alta Mora ’19 – Alta Mora
  • Etna Bianco Arcuria ’18 – Graci
  • Etna Bianco Pietrarizzo ’19 – Tornatore
  • Etna Bianco Trainara ’18 – Generazione Alessandro
  • Etna Rosso Contrada Santo Spirito Part. 468 ’16 – Palmento Costanzo
  • Etna Rosso Erse Contrada Moscamento 1911 ’17 – Tenuta di Fessina
  • Etna Rosso Lenza di Munti 720 slm ’17 – Nicosia
  • Etna Rosso Passorosso ’18 – Passopisciaro
  • Etna Rosso Qubba ’18 – Monteleone
  • Etna Rosso San Lorenzo ’18 – Girolamo Russo
  • Etna Rosso V. Barbagalli ’17 – Pietradolce
  • Etna Rosso V. Vico Prephylloxera ’17 – Tenute Bosco
  • Etna Rosso Zottorinoto Ris. ’16 – Cottanera
  • Faro ’18 – Le Casematte
  • Malvasia delle Lipari Passito ’19 – Caravaglio
  • Passito di Pantelleria Ben Ryé ’17 – Donnafugata
  • Salealto Tenuta Ficuzza ’18 – Cusumano
  • Sicilia Catarratto V. di Mandranova ’18 – Alessandro di Camporeale
  • Sicilia Chardonnay V. San Francesco Tenuta Regaleali ’18 – Tasca d’Almerita
  • Sicilia Mandrarossa Cartagho ’18 – Settesoli
  • Sicilia Nero d’Avola Saia ’18 – Feudo Maccari
  • Sicilia Perricone Furioso ’17 – Assuli
  • Sicilia Perricone Ribeca ’15 – Firriato
  • Sicilia Zibibbo Al Qasar ’19 – Rallo

 

Veneto

  • Allegrini – Amarone della Valpolicella Cl. ’16
  • Andreola – Valdobbiadene Rive di Refrontolo Brut Col Del Forno ’19
  • Roberto Anselmi – Capitel Croce ’19
  • Barollo – Frank! ’18
  • Lorenzo Begali – Amarone della Valpolicella Cl. Monte Ca’ Bianca Ris. ’15
  • Bertani – Valpolicella Cl. Sup. Ognisanti ’18
  • BiancaVigna – Conegliano Valdobbiadene Rive di Soligo Extra Brut ’19
  • Borgoluce – Valdobbiadene Rive di Collalto Extra Brut ’19
  • Bortolomiol – Valdobbiadene Brut Ius Naturae ’19
  • Brigaldara – Amarone della Valpolicella Case Vecie ’15
  • Sorelle Bronca – Valdobbiadene Brut Particella 68 ’19
  • Ca’ Rugate – Lessini Durello Pas Dosé M. Cl. Amedeo Ris. ’15
  • I Campi – Soave Cl. Campo Vulcano ’19
  • Casa Cecchin – Lessini Durello Dosaggio Zero M. Cl. Ris. ’14
  • Cavalchina – Custoza Sup. Amedeo ’18
  • Italo Cescon – Madre ’18
  • Corte Gardoni – Bardolino Sup. Pràdicà ’18
  • Famiglia Cottini – Monte Zovo – Amarone della Valpolicella ’16
  • Dal Cero – Tenuta Corte Giacobbe – Soave Sup. Runcata ’18
  • Il Filò delle Vigne – Colli Euganei Cabernet Borgo delle Casette Ris. ’16
  • Gini – Soave Cl. La Froscà ’18
  • Inama – Colli Berici Carmenere Carminium ’16
  • Masi – Amarone della Valpolicella Cl. Mazzano ’12
  • Merotto – Valdobbiadene Extra Dry Casté ’19
  • Monte del Frà – Custoza Sup. Ca’ del Magro ’18
  • Ottella – Lugana Molceo Ris. ’18
  • Pasqua – Amarone della Valpolicella Mai Dire Mai ’13
  • Leonildo Pieropan – Soave Cl. Calvarino ’18
  • Giuseppe Quintarelli – Amarone della Valpolicella Cl. Ris. ’09
  • Roeno – Riesling Renano Collezione di Famiglia ’16
  • Ruggeri & C. – Valdobbiadene Extra Dry Giustino B ’19
  • Tenuta Sant’Antonio – Amarone della Valpolicella Campo dei Gigli ’16
  • Secondo Marco – Amarone della Valpolicella Cl. ’13
  • Speri – Amarone della Valpolicella Cl. Sant’Urbano ’16
  • F.lli Tedeschi – Amarone della Valpolicella Cl. Capitel Monte Olmi Ris. ’15
  • Tommasi Viticoltori – Amarone della Valpolicella Cl. Ca’ Florian Ris. ’12
  • Cantina Valpantena Verona – Valpolicella Sup. Brolo dei Giusti ’15
  • Agostino Vicentini – Soave Sup. Il Casale ’18
  • Vignalta – Colli Euganei Merlot Ris. ’15
  • Villa Sandi – Cartizze Brut La Rivetta
  • Villa Spinosa – Amarone della Valpolicella Cl. Albasini ’13
  • Viviani – Valpolicella Cl. Sup. Campo Morar ’17
  • Pietro Zardini – Amarone della Valpolicella Cl. Leone Zardini Ris. ’13
  • Zenato – Lugana Sergio Zenato Ris. ’17

 

Abruzzen:

  • Agriverde – Trebbiano d’Abruzzo Solàrea ’18
  • Castorani – Montepulciano d’Abruzzo Amorino ’16
  • Cataldi Madonna – Cerasuolo d’Abruzzo Piè delle Vigne ’18
  • Codice Vino – Abruzzo Pecorino Sup. Tegèo ’18
  • Feudo Antico – Tullum Pecorino Biologico ’19
  • Dino Illuminati – Montepulciano d’Abruzzo Colline Teramane Zanna Ris. ’15
  • Masciarelli – Abruzzo Pecorino Castello di Semivicoli ’19
  • Emidio Pepe – Cerasuolo d’Abruzzo ’19
  • Tenuta Terraviva – Cerasuolo d’Abruzzo Giusi ’19
  • Cantina Tollo – Montepulciano d’Abruzzo Mo Ris. ’16
  • Torre dei Beati – Trebbiano d’Abruzzo Bianchi Grilli per la Testa ’18
  • Valentini – Montepulciano d’Abruzzo ’15
  • Valle Reale – Montepulciano d’Abruzzo Vign. Sant’Eusanio ’18
  • Villa Medoro – 8 ½ Pecorino ’19

 

Molise:

  • Di Majo Norante – Molise Rosso Don Luigi Ris. ’16

 

Basilicata:

  • Cantine del Notaio – Aglianico del Vulture Il Repertorio ’18
  • Donato D’Angelo di Filomena Ruppi – Aglianico del Vulture Donato D’Angelo ’17
  • Elena Fucci – Aglianico del Vulture Titolo ’18
  • Grifalco – Aglianico del Vulture Gricos ’18
  • Re Manfredi – Cantina Terre degli Svevi – Aglianico del Vulture Sup. Serpara ’16
  • Terra dei Re – Aglianico del Vulture Nocte ’16

 

Calabria:

  • Roberto Ceraudo – Grisara Pecorello ’19
  • Librandi – Cirò Rosso Cl. Sup. Duca San Felice Ris. ’18
  • Antonella Lombardo – Pi Greco ’19
  • Tenuta del Travale – Esmen Tetra ’18
  • Luigi Viola – Moscato Passito ’19

 

Liguria:

  • Massimo Alessandri – Riviera Ligure di Ponente Rossese Costa de Vigne ’18
  • La Baia del Sole – Federici – Colli di Luni Vermentino Sarticola ’19
  • Bruna – Riviera Ligure di Ponente Pigato U Baccan ‘ 18
  • Cantine Calleri – Riviera Ligure di Ponente Pigato di Albenga Saleasco ’19
  • Giacomelli – Colli di Luni Vermentino Pianacce ’19
  • Cantine Lunae Bosoni – Colli di Luni Vermentino Lunae Et. Nera ’19
  • Maccario Dringenberg – Rossese di Dolceacqua Sup. Luvaira ’18
  • Zangani – Colli di Luni Vermentino Sup. Boceda ’19

 

Val d' Aosta:

  • Maison Anselmet – Valle d’Aosta Chardonnay Mains et Cœur ’18
  • Les Crêtes – Valle d’Aosta Chardonnay Cuvée Bois ’18
  • Lo Triolet – Valle d’Aosta Pinot Gris ’19
  • Elio Ottin – Valle d’Aosta Petite Arvine ’19
  • Rosset Terroir – Sopraquota 900 ’19
  • La Vrille – Valle d’Aosta Chambave Muscat Flétri ‘ 18

 

Puglia:

  • Carvinea – Otto ’18
  • Tenute Chiaromonte – Gioia del Colle Primitivo Muro Sant’Angelo Contrada Barbatto ’17
  • Coppi – Gioia del Colle Primitivo Senatore ’17
  • Cantine Due Palme – 1943 del Presidente ’18
  • Felline – Primitivo di Manduria Sinfarosa Zinfandel ’18
  • Cantine Paolo Leo – Orfeo Negroamaro ’18
  • Masseria Li Veli – Askos Verdeca ’19
  • Masca del Tacco – Primitivo di Manduria Piano Chiuso 26 27 63 Ris. ’17
  • Plantamura – Gioia del Colle Primitivo Ris. ’17
  • Polvanera – Gioia del Colle Primitivo 17 Vign. Montevella ’17
  • Produttori di Manduria – Primitivo di Manduria Lirica ’18
  • Tenute Rubino – Brindisi Rosso Susumaniello Oltremé ’18
  • Cantine San Marzano – Primitivo di Manduria Sessantanni ’17
  • Terre dei Vaaz – Onirico ’18
  • Torrevento – Castel del Monte Rosso Bolonero ’19
  • Varvaglione 1921 Collezione Privata Cosimo Varvaglione Old Vines Negroamaro ’17
  • Vespa – Vignaioli per Passione Primitivo di Manduria Raccontami ’18

 

Alto-Adige:

  • Abbazia di Novacella – A. A. Valle Isarco Veltliner Praepositus ’18
  • Cantina Bolzano – A. A. Lagrein Taber Ris. ’18
  • Cantina Colterenzio – A. A. Sauvignon Lafóa ’18
  • Falkenstein Franz Pratzner – A. A. Val Venosta Riesling ’18
  • Cantina Girlan – A. A. Pinot Nero Trattmann Ris. ’17
  • Gumphof – Markus Prackwieser – A. A. Sauvignon Renaissance Ris. ’17
  • Kettmeir – A. A. Spumante Extra Brut M. Cl. 1919 Ris. ’14
  • Köfererhof – Günther Kerschbaumer – A. A. Valle Isarco Sylvaner R ’18
  • Tenuta Kornell – A. A. Merlot V. Kressfeld Ris. ’16
  • Cantina Kurtatsch – A. A. Cabernet Sauvignon Freienfeld Ris. ’16
  • Cantina Meran – A. A. Pinot Bianco Tyrol ’18
  • Cantina Convento Muri-Gries – A. A. Lagrein Abtei Muri Ris. ’17
  • Nals Margreid – A. A. Pinot Bianco Sirmian ’19
  • Cantina Produttori San Michele Appiano – A. A. Chardonnay Sanct Valentin ’18
  • Strasserhof – Hannes Baumgartner – A. A. Valle Isarco Sylvaner ’19
  • Cantina Terlano – A. A. Terlano Pinot Bianco Vorberg Ris. ’17
  • Tiefenbrunner – A. A. Müller Thurgau Feldmarschall von Fenner ’18
  • Cantina Tramin – A. A. Gewürztraminer Nussbaumer ‘ 18
  • Elena Walch – A. A. Bianco Grande Cuvée Beyond the Clouds ‘ 18
  • Tenuta Waldgries – A. A. Santa Maddalena Cl. ‘ 19

 

Lombardia:

  • ‘More Pas Dosé M. Cl. – Castello di Cigognola
  • Franciacorta Brut Eronero ’12 – Ferghettina
  • Franciacorta Brut Secolo Novo ’12 – Le Marchesine
  • Franciacorta Dosage Zéro ’11  – Castello Bonomi
  • Franciacorta Dosage Zéro Naturae ’16 – Barone Pizzini
  • Franciacorta Dosage Zéro Vintage Collection Noir ’11 – Ca’ del Bosco
  • Franciacorta Dosaggio Zero Ris. ’13 – Lo Sparviere
  • Franciacorta Extra Brut ’15 – Ricci Curbastro
  • Franciacorta Extra Brut EBB ’15 – Mosnel
  • Franciacorta Extra Brut Extreme Palazzo Lana Ris. ’09 – Guido Berlucchi & C.
  • Franciacorta Non Dosato Grande Cuvée Alma – Bellavista
  • Lugana Fabio Contato Ris. ’18 – Cà Maiol
  • Lugana Madreperla Ris. ’18 – Perla del Garda
  • Lugana Menasasso Ris. ’16 – Selva Capuzza
  • Nature M. Cl. – Monsupello
  • OP Buttafuoco Storico V. Solenga ’16 – Fiamberti
  • OP M. Cl. Extra Brut Rosé NorEma ’17 – Calatroni
  • OP Pinot Nero Brut M. Cl. 1870 ’16 – Giorgi
  • OP Pinot Nero Dosaggio Zero Farfalla Cave Privée ’11 – Ballabio
  • OP Pinot Nero Pernice ’17 – Conte Vistarino
  • OP Rosso Cavariola Ris. ’16 – Bruno Verdi
  • Valtellina Sforzato Corte di Cama ’18 – Mamete Prevostini
  • Valtellina Sfursat 5 Stelle ’17 – Nino Negri
  • Valtellina Sup. Grumello Ris. ’17 – Dirupi
  • Valtellina Sup. Sassella Nuova Regina Ris. ’13 – Ar.Pe.Pe
  • Valtellina Sup. Valgella Carterìa Ris. ’16 – Sandro Fay
  • Valtènesi Chiaretto Molmenti ’17 – Costaripa

 

Sardinie:

  • Alghero Torbato Catore ’18 – Tenute Sella & Mosca
  • Cannonau di Sardegna Cl. Dule ’17 – Giuseppe Gabbas
  • Cannonau di Sardegna Mamuthone ’17 – Giuseppe Sedilesu
  • Cannonau di Sardegna Naniha ’18 – Tenute Perdarubia
  • Cannonau di Sardegna Nepente di Oliena Pro Vois Ris. ’15 – F.lli Puddu
  • Capichera V. T. ’17 – Capichera
  • Carignano del Sulcis 6 Mura Ris. ’17 – Cantina Giba
  • Carignano del Sulcis Sup. Terre Brune ’16 – Cantina Santadi
  • Nuracada Bovale ’18 – Audarya
  • Su’ Nico ’18 – Su Entu
  • Turriga ’16 – Argiolas
  • Vermentino di Gallura Sup. Sciala ’19 – Surrau
  • Vermentino di Sardegna Stellato ’19 – Pala
  • Vernaccia di Oristano Antico Gregori ’76 – Attilio Contini
  • Vernaccia di Oristano Ris. ’68 – Silvio Carta

 

Lazio:

  • Anthium ’19 – Casale del Giglio
  • Fiorano Rosso ’15 – Tenuta di Fiorano
  • Frascati Sup. ’19 – Castel de Paolis
  • Habemus ’18 – San Giovenale
  • Poggio della Costa ’19 – Sergio Mottura
  • Roma Rosso Ed. Limitata ’17 – Poggio Le Volpi
  • Sodale ’18 – Falesco – Famiglia Cotarella

 

Trentino:

  • L’Ora Nosiola ’15 – Toblino
  • Teroldego Rotaliano Luigi Ris. ’16 – Dorigati
  • Trentino Müller Thurgau Viàch ’19 – Corvée
  • Trentino Pinot Nero V. Cantanghel ’17 – Maso Cantanghel
  • Trentino Riesling ’19 – Pojer & Sandri
  • Trentino Vino Santo Arèle ’07 – Pravis
  • Trento Brut Altemasi Blanc de Noirs ’16 – Cavit
  • Trento Brut Aquila Reale ’10 – Cesarini Sforza
  • Trento Brut Cuvée dell’Abate Ris. ’09 – Abate Nero
  • Trento Brut Giulio Ferrari Riserva del Fondatore ’09 – Ferrari
  • Trento Brut Madame Martis Ris. ’10 – Maso Martis
  • Trento Brut Nature ’14 – Moser
  • Trento Brut Rotari Flavio Ris. ’12 – Mezzacorona
  • Trento Dosaggio Zero Letrari Ris. ’14 – Letrari

 

Umbrie:

  • Adarmando Trebbiano Spoletino ’18 – Giampaolo Tabarrini
  • Brecciaro Ciliegiolo ’18 – Leonardo Bussoletti
  • Cervaro della Sala ’18 – Castello della Sala
  • Fiorfiore Grechetto ’18 – Roccafiore
  • Mattone Bianco Trebbiano ’19 – Briziarelli
  • Montefalco Rosso Lampante Ris. ’17 – Tenute Lunelli – Castelbuono
  • Montefalco Rosso Pomontino ’18 – Tenuta Bellafonte
  • Montefalco Sagrantino Collepiano ’16 – Arnaldo Caprai
  • Montefalco Sagrantino Medeo ’16 – Romanelli
  • Montefalco Sagrantino Molino dell’Attone ’15 – Antonelli – San Marco
  • Orvieto Cl. Sup. Luigi e Giovanna ’17 – Barberani
  • Orvieto Cl. Villa Barbi ’19 – Decugnano dei Barbi
  • Todi Grechetto Sup. Colle Nobile ’18 – Tudernum
  • Torgiano Rosso Rubesco V. Monticchio Ris. ’16 – Lungarotti

 

De Marken:

  • Arshura ’17 – Valter Mattoni
  • Castelli di Jesi Verdicchio Cl. Ambrosia Ris. ’17 – Vignamato
  • Castelli di Jesi Verdicchio Cl. Ergo Sum Ris. Mirizzi ’16 – Montecappone – Mirizzi
  • Castelli di Jesi Verdicchio Cl. Rincrocca Ris. ’17 – La Staffa
  • Castelli di Jesi Verdicchio Cl. Salmariano Ris. ’17 – Marotti Campi
  • Castelli di Jesi Verdicchio Cl. V. Il Cantico della Figura Ris. ’17 – Andrea Felici
  • Conero Campo San Giorgio Ris. ’16 – Umani Ronchi
  • Falerio Pecorino Onirocep ’19 – Pantaleone
  • Kupra ’17 – Oasi degli Angeli
  • Offida Pecorino ’19 – Tenuta Santori
  • Offida Pecorino Artemisia ’19 – Tenuta Spinelli
  • Offida Pecorino Vignagiulia ’19 – Emanuele Dianetti
  • Piceno Sup. Morellone ’16 – Le Caniette
  • Rosso Piceno Sup. Roggio del Filare ’17 – Velenosi
  • Verdicchio dei Castelli di Jesi Cl. Sup. Ghiffa ’18 – Cològnola – Tenuta Musone
  • Verdicchio dei Castelli di Jesi Cl. Sup. Massaccio ’18 – Tenute San Sisto-Fazi Battaglia
  • Verdicchio dei Castelli di Jesi Cl. Sup. Qudì ’18 – Roberto Venturi
  • Verdicchio dei Castelli di Jesi Cl. Sup. Ylice ’18 – Poderi Mattioli
  • Verdicchio di Matelica Cambrugiano Ris. ’17 – Belisario
  • Verdicchio di Matelica Collestefano ’19 – Collestefano
  • Verdicchio di Matelica Senex Ris. ’15 – Bisci

 

Emilia Romagna:

  • Arvange Pas Dosé M. Cl. – Cantina Valtidone
  • C. B. Pignoletto Frizzante ’19 – Floriano Cinti
  • Lambrusco di Sorbara Brut Rosé M. Cl. ’15 – Cantina della Volta
  • Lambrusco di Sorbara del Fondatore ’19 – Cleto Chiarli Tenute Agricole
  • Lambrusco di Sorbara Leclisse ’19 – Alberto Paltrinieri
  • Lambrusco di Sorbara V. del Cristo ’19 – Cavicchioli
  • MaraMia Sangiovese ’18 – Tenuta Mara
  • Reggiano Lambrusco Concerto ’19 – Ermete Medici & Figli
  • Romagna Albana Passito Scaccomatto ’16 – Fattoria Zerbina
  • Romagna Albana Secco A ’19 – Fattoria Monticino Rosso
  • Romagna Sangiovese Modigliana I Probi Ris. ’17 – Villa Papiano
  • Romagna Sangiovese Predappio Calisto Ris. ’16 – Stefano Berti
  • Romagna Sangiovese Predappio Godenza ’18 – Noelia Ricci
  • Romagna Sangiovese Predappio Le Lucciole Ris. ’17 – Chiara Condello
  • Romagna Sangiovese Sup. Primo Segno ’18 – Villa Venti

 

Campania:

  • Campi Flegrei Falanghina Cruna deLago ’18 – La Sibilla
  • Campi Flegrei Piedirosso Colle Rotondella ’19 – Cantine Astroni
  • Core Bianco ’19 – Montevetrano
  • Costa d’Amalfi Furore Bianco Fiorduva ’19 – Marisa Cuomo
  • Falanghina del Sannio Janare Senete ’19 – La Guardiense
  • Falanghina del Sannio Sant’Agata dei Goti V. Segreta ’18 – Mustilli
  • Falanghina del Sannio Svelato ’19 – Terre Stregate
  • Falanghina del Sannio Taburno ’19 – Fontanavecchia
  • Fiano di Avellino ’19 – Colli di Lapio
  • Fiano di Avellino ’19 – Tenuta Scuotto
  • Fiano di Avellino Alimata ’18 – Villa Raiano
  • Fiano di Avellino Pietramara ’19 – I Favati
  • Fiano di Avellino Tognano ’17 – Rocca del Principe
  • Greco di Tufo ’19 – Fonzone
  • Greco di Tufo Claudio Quarta Special Edition ’19 – Sanpaolo di Claudio Quarta
  • Greco di Tufo G ’19 – Di Meo
  • Morrone Pallagrello Bianco ’18 – Alois
  • Pian di Stio ’19 – San Salvatore 1988
  • Taurasi ’16 – Donnachiara
  • Taurasi ’15 – Fiorentino
  • Taurasi V. Cinque Querce ’13 – Salvatore Molettieri
  • Taurasi V. Macchia dei Goti ’16 – Antonio Caggiano
  • Zagreo ’18 – I Cacciagalli

 

Friuli:

  • Braide Alte ’18 – Livon
  • Capo Martino ’18 – Jermann
  • Collio ’18 – Edi Keber
  • Collio Bianco Blanc di Blanchis Ris. ’17 – Ronco Blanchis
  • Collio Bianco Broy ’18 – Eugenio Collavini
  • Collio Bianco Fosarin ’18 – Ronco dei Tassi
  • Collio Friulano ’19 – Schiopetto
  • Collio Friulano ’18 – Tenuta Stella
  • Collio Friulano Rassauer ’19 – Castello di Spessa
  • Collio Pinot Bianco ’19 – Doro Princic
  • Collio Pinot Bianco ’19 – Villa Russiz
  • Collio Pinot Grigio ’19 – Polje
  • Collio Sauvignon ’19 – Tenuta Borgo Conventi
  • Collio Sauvignon ’19 – Tiare – Roberto Snidarcig
  • Collio Sauvignon Ris. ’16 – Russiz Superiore
  • Eclisse ’18 – La Roncaia
  • FCO Bianco Myò I Fiori di Leonie ’18 – Zorzettig
  • FCO Biancosesto ’18 – Tunella
  • FCO Friulano ’19 – Torre Rosazza
  • FCO Sauvignon Liende ’18 – La Viarte
  • FCO Sauvignon Zuc di Volpe ’19 – Volpe Pasini
  • Friuli Isonzo Friulano I Ferretti ’18 – Tenuta Luisa
  • Friuli Isonzo Sauvignon Piere ’18 – Vie di Romans
  • Friuli Pinot Bianco ’19 – Vigneti Le Monde
  • Miklus Natural Art Ribolla Gialla ’15 – Draga – Miklus
  • Ribolla Gialla Selezione ’10 – Damijan Podversic

 

Piemonte:

  • Alta Langa Brut Rosé 60 Mesi Ris. ’13 – Colombo – Cascina Pastori
  • Alta Langa Extra Brut Ris. ’15 – Coppo
  • Alta Langa Pas Dosé Zero Ris. ’14 – Enrico Serafino
  • Barbaresco Crichët Pajé ’12 – Roagna
  • Barbaresco Currà ’15 – Sottimano
  • Barbaresco Martinenga Camp Gros Ris. ’15 – Tenute Cisa Asinari dei Marchesi di Grésy
  • Barbaresco Rabajà ’16 – Bruno Rocca
  • Barbaresco Rabajà Ris. ’13 – Giuseppe Cortese
  • Barbaresco Rombone ’16 – Fiorenzo Nada
  • Barbaresco Roncaglie Ris. ’15 – Socré
  • Barbaresco Vallegrande ’17 – Ca’ del Baio
  • Barbera d’Asti Sup. La Luna e i Falò ’18 – Vite Colte
  • Barbera d’Asti Sup. V. La Mandorla ’18 – Luigi Spertino
  • Barbera del M.to Albarola ’16 – Tacchino
  • Barbera del M.to Sup. Cantico della Crosia ’17 – Vicara
  • Barolo ’16 – Bartolo Mascarello
  • Barolo Arborina ’16 – Elio Altare
  • Barolo Bric dël Fiasc ’16 – Paolo Scavino
  • Barolo Brunate ’16 – Giuseppe Rinaldi
  • Barolo Cannubi ’16 – G. B. Burlotto
  • Barolo Cannubi ’16 – Poderi Luigi Einaudi
  • Barolo Castelletto ’16 – Fortemasso
  • Barolo Cerequio ’16 – Michele Chiarlo
  • Barolo Cerretta ’16 – Brandini
  • Barolo Cerretta Luigi Baudana ’16 – G. D. Vajra
  • Barolo del Comune di Castiglione Falletto V. V. ’15 – Cascina Fontana
  • Barolo Falletto V. Le Rocche Ris. ’14 – Bruno Giacosa
  • Barolo Ginestra Ris. ’12 – Paolo Conterno
  • Barolo Lazzarito ’16 – Casa E. di Mirafiore
  • Barolo Liste ’15 – Giacomo Borgogno & Figli
  • Barolo Meriame ’16 – Paolo Manzone
  • Barolo Monfortino Ris. ’14 – Giacomo Conterno
  • Barolo Monprivato ’15 – Giuseppe Mascarello e Figlio
  • Barolo Monvigliero ’16 – F.lli Alessandria
  • Barolo Monvigliero ’16 – Bel Colle
  • Barolo Ornato ’16 – Pio Cesare
  • Barolo Parafada ’16 – Massolino – Vigna Rionda
  • Barolo Pressenda ’16 – Abbona
  • Barolo Rive ’16 – Negretti
  • Barolo Rocche dell’Annunziata ’16 – Renato Corino
  • Barolo Rocche di Castelletto ’16 – Cascina Chicco
  • Barolo Sottocastello di Novello ’16 – Ca’ Viola
  • Barolo Sperss ’16 – Gaja
  • Barolo Vigna Rionda ’16 – Guido Porro
  • Barolo Vigna Rionda Ester Canale Rosso ’16 – Giovanni Rosso
  • Barolo Villero ’16 – Brovia
  • Barolo Villero Ris. ’13 – Vietti
  • Boca ’16 – Le Piane
  • Colli Tortonesi Timorasso Il Montino ’18 – La Colombera
  • Colli Tortonesi Timorasso Pitasso ’18 – Claudio Mariotto
  • Dogliani Sorì Dij But ’19 – Anna Maria Abbona
  • Erbaluce di Caluso Anima dAnnata ’17 – La Masera
  • Erbaluce di Caluso La Rustìa ’19 – Orsolani
  • Gattinara Osso San Grato Ris. ’16 – Antoniolo
  • Gattinara Ris. ’15 – Giancarlo Travaglini
  • Gavi del Comune di Gavi Minaia ’19 – Nicola Bergaglio
  • Gavi del Comune di Gavi Vigne Rade ’19 – La Toledana
  • Gavi Pilin ’14 – Castellari Bergaglio
  • Grignolino d’Asti Monferace ’15 – Tenuta Santa Caterina
  • Grignolino del M.to Casalese Monferace Bricco del Bosco V. V. ’16 – Giulio Accornero e Figli
  • Marcalberto Pas Dosé Blanc de Blancs M. Cl. – Marcalberto
  • Moscato d’Asti Canelli Sant’Ilario ’19 – Ca’ d’ Gal
  • Moscato d’Asti Casa di Bianca ’19 – Gianni Doglia
  • Nizza La V. dell’Angelo ’17 – Cascina La Barbatella
  • Nizza Ris. ’17 – Tenuta Olim Bauda
  • Nizza Tre Roveri ’18 – Pico Maccario
  • Ovada Convivio ’18 – Gaggino
  • Piemonte Pinot Nero Bricco del Falco ’16 – Isolabella della Croce
  • Roero Sudisfà Ris. ’17 – Angelo Negro
  • Roero Arneis Cecu d’La Biunda ’19 – Monchiero Carbone
  • Roero Arneis Renesio ’19 – Malvirà
  • Roero Arneis Sarun ’19 – Stefanino Costa
  • Roero Mompissano Ris. ’17 – Cascina Ca’ Rossa
  • Ruchè di Castagnole M.to Clàsic ’19 – Luca Ferraris
  • Ruchè di Castagnole M.to Laccento ’19 – Montalbera

REACTIES

REAGEER OOK!

VERZENDEN Uw e-mail adres wordt niet gepubliceerd

MEER ARTIKELEN

GAMBERO ROSSO 2021

Gambero Rosso

De beste Italiaanse wijnen voor 2021, 3 rode glaasjes, hoogste waardering, toonaangevende wijngids Gambero Rosso.

LEES VERDER
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »