Marchesi de' Frescobaldi - Toscane
-
Luce - Tenuta Luce della Vita - 2013 - Marchesi Frescobaldi
97/100 punten James Suckling
110,0099,00BESTEL -
Lucente - Tenuta delle Luce - 2015 - Marchesi Frescobaldi
93/100 punten James Suckling
32,9529,50BESTEL -
Nipozzano Vecchie Viti - Chianti Rufina Riserva DOCG - 2012 - Marchesi Frescobaldi
Gambero rosso - Uitmuntend
35,9526,95BESTEL -
Castello di Nipozzano Riserva DOCG, 2012 Chianti Rúfina - Frescobaldi
Gambero Rosso - Uitmuntend
19,95BESTEL
Marchesi de' Frescobaldi - 700 jaar wijngeschiedenis.
De geschiedenis van de familie Frescobaldi begon meer dan duizend jaar geleden en is nauw verbonden met de geschiedenis van Toscane. Op het hoogtepunt van het middeleeuwse Florence, was Frescobaldi een invloedrijke bankier.
Rond 1855 worden, door de Frescobaldi familie, in de Toscaanse wijngaarden de toen nog onbekende druiven aangeplant met stokken van Cabernet Sauvignon, Merlot, Pinot Noir en Chardonnay.
In de 20e eeuw is door de intensieve werkzaamheden in het wijnbedrijf door Vittorio, Ferdinando en Leonardo Frescobaldi, een grote stap voorwaarts gemaakt met de verder professionalisering en vermarkting van Toscaanse wijnen.
Op dit moment leidt Lamberto Frescobaldi het Frescobaldi wijnbedrijf, waarbij uniciteit van de wijnen het uitgangspunt is.